top of page

PRZEDSZKOLA

20220507_141341.jpg

WARSZTATY CERAMICZNE U MNIE

 

Zapraszam do przyjazdu z wycieczką do naszej agroturystyki. Znajdziecie tu plac zabaw, przestronny, ogrodowy pawilon, w którym odbywają się warsztaty, miejsce do grillowania a nawet urokliwy  staw!

 

Jedną z atrakcji będą zajęcia oparte o wykorzystanie gliny samoutwardzalnej. Dzieci będą bawić się gliną pod profesjonalnym okiem Moniki Kubiak. Zajęcia polegają na wycinaniu z gliny przeróżnych kształtów - zwierząt, domków, roślin, ludzików... Następnie dzieci tworzą z gliny detale n.p. włosy. Detale są doklejane do tworzonego dzieła.

Po zakończonych zajęciach dziecko otrzyma stworzone przez siebie gliniane dzieło.

W wypadku większych grup możliwa jest rotacja – część dzieci lepi w glinie, podczas gdy inna grupa bawi się przy ognisku. Potem grupy zamieniają się miejscami. Pozwala to na przyjazd grup kilkudziesięcioosobowych.

Koszt trzygodzinnych zajęć, w wypadku formuły jednodniowej, to 55 złotych od dziecka. W tej sumie mieści się zapewnienie materiałów do pracy – gliny farb, narzędzi do formowania gliny, opieka artystyczna podczas pracy, organizacja ogniska, na życzenie zapewnienie kiełbasek lub domowej zupy, np. pomidorowej lub pysznego rosołku.

Rozliczenie w oparciu o fakturę.

KONCERT NA KAŻDĄ PORĘ ROKU U WAS

Zapraszam do organizacji koncertu dla dzieci w Waszym przedszkolu. Wiosną wypełnią go autorskie piosenki, opowiadające o szukaniu wielkanocnych pisanek w ogrodzie, o baziach, o króliku, o tym jak Mama piecze mazurka, ale i o Wróżce Zębuszce! Jesienią zaśpiewam o tym, jak drzewa zmieniają barwy i że deszczowe dni są całkiem fajne, a także o tym co można robić z kasztanów. Przed Świętami będzie to koncert opowiadający o magii Świąt, o ubieraniu choinki i prezentach. Proste, łatwe do nauczenia się teksty, chwytliwe, ale nie infantylne melodie, profesjonalne wykonanie w oparciu o nasze własne nagłośnienie. Na scenie pojawi się mnóstwo instrumentów. Dzieciaki uwielbiają autorskie piosenki, składające się na koncert i chętnie je śpiewają. Podczas koncertu dużo z nimi rozmawiamy, opowiadając różne historie, zachęcając do dołączenia do nas na scenie i grupowego śpiewania do mikrofonu! Dzieci są aktywnymi uczestnikami koncertu, a nie tylko publicznością.

 

Koszt koncertu w Waszym przedszkolu to 800 złotych. Ta suma zawiera koszty  dojazdu, zapewnienia profesjonalnego nagłośnienia oraz artystycznego wykonania koncertu, który trwa godzinę. Rozliczenie w oparciu o fakturę.

Posłuchajcie wybranych piosenek

okładka book Bajleczki.png

BAJLECZKI PANA GUZIKA

 

Jestem autorką terapeutycznych "Bajleczek Pana Guzika" czyli bajeczek dla dzieci, które dobrze jest czytać z mamą i tatą. Bajeczki to książeczka i audiobook - zbiór opowiadań, w którym każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno dzieci jak i dorośli. W bajkach zetkniemy się z emocjami: smutkiem i radością. Dowiemy się jak ważna jest przyjaźń. Książeczka przybliża również świat dziecka z autyzmem i świat dziewczynki poruszającej się na wózeczku. Dowiecie się dlaczego warto spełniać marzenia.

 

Mój pomysł zrealizowałam wraz z moim mężem Wojtkiem Kubiakiem, muzykiem, który do każdej bajki napisał krótkie jednozwrotkowe piosenki. Na zakończenie każdej bajeczki zadaję pytanie, na które poszukacie odpowiedzi wraz z dzieckiem.

 

Zachęcam do zapoznania się z moim pomysłem wejścia w świat dziecka, który wzmacnia kontakt pomiędzy dzieckiem, a rodzicem, buduje poczucie własnej wartości i uczy otwartości.

głowa.jpg
domki.jpg
ndugu.png
krzyś.png

Posłuchajcie fragmentu audiobooka

- Bajleczka pod tytułem: Muzyka

Audiobook - MuzykaBajleczki Pan Guzika
00:00 / 07:12

Posłuchajcie króciutkiej piosenki
do Bajleczki pod tytułem: Muzyka

Piosenka do BajleczkiBajleczki Pana Guzika
00:00 / 00:21
marta.png
pies.png

Prace Moniki Kubiak.

Przedszkola i szkoły zainteresowane wizytą u nas,  koncertem u siebie oraz zakupem większej ilości Bajleczek, prosimy o kontakt: monika@kubiakart.com lub telefonicznie 500 294 278 

Wszelkie prawa do tekstu, obrazów i muzyki zastrzeżone.
®Monika Kubiak2019, ®Wojtek Kubiak2019

bottom of page