top of page
Image by Peter Pryharski

TAK PRACUJĘ

Zaczynam od określenia stylu, w jakim ma być napisana dedykowana piosenka weselna. Pytam o ulubiony styl klienta, o artystów, których ceni. Piszę zarówno utwory romantyczne, jak i w szybkim tempie, w różnych stylach. Jeśli Panna Młoda uwielbia muzykę country - podczas najpiękniejszej uroczystości w swoim życiu usłyszy idealną piosenkę, napisaną właśnie w tym stylu. Bossa Nova czy ballada? Nowoczesny przebój w stylu pop? Oczywiście!

 

Następnie przechodzimy do tekstu. Proszę o przekazanie drogą mailową (ale także podczas rozmowy przez Skype lub telefon) jak największej ilości informacji dotyczących Młodej Pary. Im więcej informacji otrzymam, tym lepiej! Kolor oczu, pasje, ulubione miejsca, talenty kulinarne czy miłość do koni i oczywiście ta, bardzo wyjątkowa, historia miłosna! Po prostu proszę zamawiającego o wysłanie do mnie e-maila, który będzie zawierał wszystkie informacje potrzebne do napisania tekstu, który Was uszczęśliwi!

 

Jeśli jednak cenicie sobie swoją prywatność, napiszę piękny, ogólny tekst piosenki miłosnej - wciąż tak romantyczny, jak to tylko możliwe! Ostateczna wersja tekstu jest każdorazowo akceptowana przez zamawiającego. 

 

Potem przychodzi czas na napisanie muzyki. Wyjątkowa piosenka może, a nawet powinna, być napisana w poetyce bliskiej sercu Młodej Pary. Ta wyjątkowa piosenka weselna musi być muzycznym spełnieniem marzeń! Wyślę wstępną wersję piosenki, aby zamawiający miał pewność, że się spodoba!

 

Po sfinalizowaniu płatności, piosenka zostanie dostarczona pocztą elektroniczną jako wysokiej jakości plik .mp3, .wav oraz na płycie CD. Dowiecie się więcej o metodach płatności na podstronie DO DZIEŁA!

 

Tak to działa w przypadku pakietów: Platynowego, Złotego i Srebrnego.

 

Pakiet Brązowy jest płatny w całości przed realizacją zamówienia. 

by stworzyć Waszą unikalną, dedykowaną, wyjątkową piosenkę ślubną.
bottom of page