top of page
Image by Mike Enerio

DO DZIEŁA!

Po podjęciu decyzji, że chcecie, abym napisał dla Was dedykowaną piosenkę ślubną, wpłacacie zadatek w wysokości 50% wartości pakietu (pakiety Platynowy, Złoty i Srebrny). Następnie przystępuję do pisania tekstu i muzyki. Po zakończeniu pracy przesyłam Wam wersję video piosenki i wspólnie analizujemy muzykę i tekst, aby upewnić się, że spełnia ona Wasze oczekiwania. Wpłacacie pozostałe 50% wartości swojego pakietu, a ja przystępuję do ostatecznego miksu i masteringu Waszej piosenki. Po zakończeniu całego procesu postprodukcji, utwór zostanie dostarczony
E-mailem jako wysokiej jakości plik .mp3, .wav oraz pocztą na płycie CD. Przy wyborze pakietu Platynowego płytę wręczę osobiście, podczas recitalu.

Pakiet Brązowy jest płatny w całości przed realizacją zamówienia. 

 

Zachowuję pełne prawa autorskie do napisanych przeze mnie piosenek.

 

WAŻNE ZASTRZEŻENIE: gwarantując, że unikalne, napisane na zamówienie piosenki, dostarczone w ramach pakietów: Platynowego, Złotego i Srebrnego, nie zostaną wykorzystane do realizacji innego zamówienia piosenki ślubnej, zachowuję prawo do modyfikacji i zmiany tekstu, a także nieograniczone prawo do wykorzystania napisanej przeze mnie piosenki, w każdej wersji, na wszystkich polach eksploatacji, w szczególności jej emisji w radio, TV i w internecie.

bottom of page